samochód zastępczy

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Kasandra-75
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2022, 20:34

samochód zastępczy

Post autor: Kasandra-75 »

Potrzebny mi jest samochód zastępczy. Słyszałem że można załatwić taki samochód z OC sprawcy wypadku. Czy to jest prawda? Jaki samochód wtedy można otrzymać? Bardzo mi zależy na tym, żeby załatwić tę sprawę. Ułatwiłoby mi to pracę, póki nie odbiorę mojego auta z naprawy. To nie jest dobry czas, na problemy z dojazdem do pracy. Boję się że ją stracę.
elkaa

Re: samochód zastępczy

Post autor: elkaa »

To co zauważyłam, to że interesująca wydaje się być Oferta wycieraczek do szyb samochodowych - OXIMO . Ogólnie rzecz biorąc, są one wykonane z dbałością o jakość i, co równie istotne, skutecznie usuwają wodę.
Awatar użytkownika
piratka
Posty: 32
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:33

Re: samochód zastępczy

Post autor: piratka »

Czytałam na tej stronie https://zastepczy.org/tu/ergo-hestia-sa ... pczy-z-oc/ jak zdobyć samochód zastępczy z OC sprawcy i dobrze że na tą publikacje trafiłam bo dotąd nie miałam pojęcia że mi się należy takie auto na czas naprawy jak ktoś mi rozbije mój samochód. Uważam że to bardzo przydatna wiedza w dzisiejszych czasach
ODPOWIEDZ