Skąd zamówić catering?

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
Awatar użytkownika
bidon
Posty: 99
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Skąd zamówić catering?

Post autor: bidon »

Czy ktoś z was ma może jakieś doświadczenia i mógłby polecić mi jakiegoś sprawdzonego dostawcę cateringu? chciałabym trochę bardziej dbać o swoje zdrowie, a nie mam wystarczająco czasu by przygotowywać takie posiłki
Awatar użytkownika
Abby
Posty: 23
Rejestracja: 26 lip 2020, 18:11

Re: Skąd zamówić catering?

Post autor: Abby »

A ja przykładowo postanowiłam otworzyć nawet własny catering dietetyczny. Uważam, że to dobry interest, bo dzisiaj już sporo ludzi korzysta z takich usług. Właśnie dowiedziałam się z artykuły https://dietly.pl/blog/pudelka-plastik- ... tetycznego o trendach w pudełkach do żywności. Taka wiedza mi się na pewno przyda.
Awatar użytkownika
melania
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:05

Re: Skąd zamówić catering?

Post autor: melania »

Znam to z autopsji, mi też brakuje czasu na przygotowywanie zdrowych posiłków, a jednak mimo wszystko zależy mi na tym, żeby odżywiać się zdrowo, dlatego właśnie zamawiam sobie z SuperMenu , smaczne, sycące dania!
Marcyśka

Re: Skąd zamówić catering?

Post autor: Marcyśka »

JA zdecydowałam się na Wygodnądietę. Zapewniają mi 5 posiłków dziennie, jedzonko jest zdrowe, świeże, smaczne i co ważniejsze odpowiednio dostosowane do moich potrzeb więc nie chodzę głodna:) Zaczęłam też jeść regularnie co już samo w sobie daje fajne efekty.
ODPOWIEDZ