zdrowa żywność

Szukasz porady dotyczącej pielęgnacji lub makijażu? Nie znalazłaś odpowiedzi w poprzednich kategoriach? Zajrzyj tutaj. na pewno ktoś Ci pomoże.
moniśka

zdrowa żywność

Post autor: moniśka »

Cześć. Zamawiacie może zdrową żywność? Ja niedawno postawiłam na zakupy w https://7-nutrition.com/kategoria-produ ... a-zywnosc/ i powiem wam, że wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, dodatkowo ceny nie są jakieś wygórowane, więc warto tutaj zajrzeć
Syśka

Re: zdrowa żywność

Post autor: Syśka »

moniśka pisze: ↑02 wrz 2021, 13:04 Cześć. Zamawiacie może zdrową żywność? Ja niedawno postawiłam na zakupy w https://7-nutrition.com/kategoria-produ ... a-zywnosc/ i powiem wam, że wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, dodatkowo ceny nie są jakieś wygórowane, więc warto tutaj zajrzeć
Ja zaopatruję się tylko w Carrefour, mają tam bardzo szeroki wybór tego typu produktów i ceny nie są tak wygórowane jak w innych sklepach, a do tego często są promocje, tak jak niedawno była na wszystkie produkty BIO 20% taniej.
ełkan

Re: zdrowa żywność

Post autor: ełkan »

Wiadomo, że im lepiej, zdrowiej będziemy się odżywiać tym lepsza i większa korzyść dla naszego organizmu. Sama staram się wybierać zdrowe, dobrej jakości produkty. Dużo rzeczy sama w domu przyrządzam. Ale dobrej jakości tabliczki czekolady również sobie nie odmówię. Może nie każdy wie, że dobra czekolada to fenyloetyloamina endorfiny czyli poprawa naszego nastroju. Do tego niezbędne mikro i makroelementy, tylko trzeba zwracać uwagę na skład.
ODPOWIEDZ