mulan.pl opinie

Wątek dla prawdziwych łowczyń okazji i promocji. Uwielbiamy rabaty, dlatego tutaj dzielimy się informacjami o obniżkach i wyprzedażach.
Awatar użytkownika
Ariadna87
Posty: 9
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:40

mulan.pl opinie

Post autor: Ariadna87 »

Cześć, czy znacie sklep mulan.pl z akcesoriami dziecięcymi? Czy warto zrobić tu zakupy, kupić wyprawkę, wózek? Ceny mają spoko, tylko nie wiem jak z wysyłką i całą resztą. napiszcie proszę swoje opinie, jeśli robiliście zakupy w mulanie.
Awatar użytkownika
ambush
Posty: 51
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:51

Re: mulan.pl opinie

Post autor: ambush »

Jeszcze nie kupowałam w tym sklepie ale przyjże się może znajdę coś ciekawego. Jeśli już coś dla dziecka zamawiałam to na tej stronie https://www.bee.pl/11253-akcesoria-do-k ... niemowlaka. Tam było zawsze wszystko to czego szukałam.
Awatar użytkownika
gizela874
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 5:34

Re: mulan.pl opinie

Post autor: gizela874 »

Kupowałam całą wyprawkę na mulan.pl i polecam wszystkim rodzicom. Można znaleźć tam dosłownie wszystko dla dzieci i nie trzeba długo szukać. W mojej opinii warto tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
marcysia616
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 10:27

Re: mulan.pl opinie

Post autor: marcysia616 »

Znam sklep mulan.pl i mogę wyrazić swoją opinię. Można znaleźć tam wózki, nosidełka czy ubrania w przystępnych cenach. Na pewno każdy rodzic będzie zadowolony z zakupów.
Awatar użytkownika
lukrecja944
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 4:32

Re: mulan.pl opinie

Post autor: lukrecja944 »

Moja siostra zamawiała wiele rzeczy na mulan.pl i była zadowolona z jakości produktów. Zakupy u nich są wygodne i można tam znaleźć wszystko niezbędne dla niemowlaków. Opinia mojej siostry jest pozytywna.
Awatar użytkownika
freja685
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2019, 12:54

Re: mulan.pl opinie

Post autor: freja685 »

Nie mam własnych dzieci, ale znalazłam same pozytywne opinie o sklepie mulan.pl. Mają wiele produktów, a ceny są całkiem przystępne. Myślę, że przyszli rodzice powinni tam zajrzeć.

kelp skład
Awatar użytkownika
wanda500
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2019, 6:36

Re: mulan.pl opinie

Post autor: wanda500 »

Wielu rodziców chwali sklep mulan.pl ze względu na możliwość kupienia wszystkiego w jednym miejscu. Ich asortyment jest bogaty, a ceny nie są wysokie. Klienci mają dobre opinie o nich.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Awatar użytkownika
ewka321
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:42

Re: mulan.pl opinie

Post autor: ewka321 »

Czytałam opinie wielu zadowolonych klientów sklepu mulan.pl. Widziałam ich rzeczy i mają naprawdę ogromny wybór wózków. Myślę, że wszyscy rodzice powinni sprawdzić ten sklep.
Awatar użytkownika
gaba710
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2019, 3:30

Re: mulan.pl opinie

Post autor: gaba710 »

Kupiłam całą wyprawkę na mulan.pl i moja opinia o sklepie jest bardzo dobra. Zrobiłam naprawdę duże zakupy i nie zapłaciłam gigantycznej sumy za to. Kupując tam można wiele zaoszczędzić.
Awatar użytkownika
ewita133
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 23:00

Re: mulan.pl opinie

Post autor: ewita133 »

Na mulan.pl widziałam bardzo ładne ubranka dla niemowląt. Wiem, że mają również inne rzeczy, dlatego wszystkie niezbędne akcesoria można zamówić w jednym miejscu. Moje słowa potwierdzają opinie innych klientów.

podkładki z klipsem
Awatar użytkownika
kinga654
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 22:45

Re: mulan.pl opinie

Post autor: kinga654 »

Uważam, że na dobre opinie trzeba sobie zasłużyć, dbając o klientów. O mulan.pl wszyscy mówią pozytywnie, dlatego myślę, że można ich sprawdzić. Ceny mają przystępne.
Awatar użytkownika
jadzia208
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 5:19

Re: mulan.pl opinie

Post autor: jadzia208 »

Prawie wszystkie rzeczy, jakie kupiłam dzieciom, zamówiłam na mulan.pl. Bardzo lubię ten sklep i przy każdej okazji do nich wracam, bo mają niskie ceny. Moja opinia jest pozytywna.
Awatar użytkownika
olga533
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2019, 12:18

Re: mulan.pl opinie

Post autor: olga533 »

Całą wyprawkę dla dziecka kupiłam na mulan.pl. Powód jest prosty, mają tam niskie ceny i udało mi się sporo zaoszczędzić. W mojej opinii warto tam kupić wyprawkę i inne rzeczy dla dzieci.
Awatar użytkownika
łada120
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2019, 20:50

Re: mulan.pl opinie

Post autor: łada120 »

O mulan.pl mam bardzo dobrą opinię, bo znam ten sklep i wiem, że są tam fajne rzeczy dla dzieci. Sama tam zamawiam ubranka i potwierdzam, że ceny nie są wysokie. Polecam wszystkim rodzicom.
Awatar użytkownika
milena071
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2019, 10:09

Re: mulan.pl opinie

Post autor: milena071 »

Czytałam wiele pozytywnych opinii o mulan.pl. Uważam, że zakupy tam są wygodne, bo wszystkie niezbędne dziecku rzeczy można kupić w jednym miejscu. Ceny także są przystępne.
Awatar użytkownika
grażyna312
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2019, 6:38

Re: mulan.pl opinie

Post autor: grażyna312 »

Wszystkie rzeczy dla dziecka zamówiłam na mulan.pl, bo w mojej opinii zakupy u nich są wygodne. Nie mam zbyt wiele czasu na bieganie po sklepach, a tam można kupić wszystko jednym kliknięciem.

meble bodzio rogówki
Awatar użytkownika
nikita222
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2019, 20:39

Re: mulan.pl opinie

Post autor: nikita222 »

Potwierdzam wszystkie pochlebne opinie o mulan.pl. Sama tam zamawiałam wyprawkę i muszę przyznać, że ceny mają bardzo przystępne. Zdecydowanie polecam ten sklep internetowy.
Awatar użytkownika
sylwia614
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:34

Re: mulan.pl opinie

Post autor: sylwia614 »

Bardzo lubię robić zakupy na mulan.pl, bo przesyłki przychodzą bardzo szybko. W dodatku ceny mają niskie i można za jednym razem kupić więcej rzeczy. Mam dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
uma723
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2019, 0:49

Re: mulan.pl opinie

Post autor: uma723 »

Polecam zakupy na mulan.pl, bo często sama tam przeglądam różne przedmioty. Wszystkie ubranka czy wózki są wysokiej jakości. Wszystkie te elementy wpływają na moją dobrą opinię.
Awatar użytkownika
eliza515
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2019, 23:21

Re: mulan.pl opinie

Post autor: eliza515 »

Jeszcze nigdy nie miałam problemów z zakupami na mulan.pl. Przesyłki przychodziły szybko i były w dobrym stanie. Ubrania są ładne i wysokiej jakości. Moja opinia o nich jest bardzo dobra.
Awatar użytkownika
kornelia313
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2019, 20:14

Re: mulan.pl opinie

Post autor: kornelia313 »

Miło wspominam współpracę z przedstawicielami sklepu mulan.pl. Kontakt z nimi jest szybki i można z nimi się łatwo dogadać. Moja opinia może być wyłącznie pozytywna.
Awatar użytkownika
pamela609
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2019, 11:45

Re: mulan.pl opinie

Post autor: pamela609 »

Zdecydowanie polecam sklep mulan.pl. Z własnego doświadczenia wiem, że jest to dobry i sprawdzony sklep z akcesoriami dla dzieci. Moją opinię potwierdzają dobre oceny innych klientów.
Awatar użytkownika
jagna145
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2019, 10:38

Re: mulan.pl opinie

Post autor: jagna145 »

Wszystkie pozytywne opinie o mulan.pl świadczą o tym, że można im zaufać. Rodzice chwalą i polecają ten sklep, więc można zajrzeć i zobaczyć ich produkty. A wybór jest ogromny.
Awatar użytkownika
greta727
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2019, 4:34

Re: mulan.pl opinie

Post autor: greta727 »

Znam sklep mulan.pl, więc mogę wyrazić o nich swoją opinię. Często tam zamawiam ubranka dla dziecka, bo jestem zadowolona z ich jakości i ceny. Z czystym sumieniem polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
celina892
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 23:03

Re: mulan.pl opinie

Post autor: celina892 »

Z własnego doświadczenia wiem, że na mulan.pl jest tanio. Gdy weszłam na stronę po raz pierwszy, zaskoczył mnie fakt, że jest tam tak wielki wybór różnych rzeczy. Może moja opinia okaże się pomocna.
Awatar użytkownika
felicja459
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2019, 4:57

Re: mulan.pl opinie

Post autor: felicja459 »

W mojej opinii każdy rodzic powinien zajrzeć na mulan.pl. Wybór asortymentu jest naprawdę bardzo duży, a zakupy łatwe i przyjemne. Każdy rodzic powinien ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
brygida206
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019, 1:15

Re: mulan.pl opinie

Post autor: brygida206 »

Może moja opinia przekona jakiegoś rodzica do zakupów na mulan.pl. Ja u nich zamówiłam praktycznie całą wyprawkę i nie zapłaciłam ogromnej sumy za to. Polecam ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
jowita430
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2019, 8:44

Re: mulan.pl opinie

Post autor: jowita430 »

O mulan.pl mogę mieć wyłącznie dobrą opinię. Sama wielokrotnie zamawiałam u nich ubranka i nigdy się na nich nie zawiodłam. Myślę, że inni klienci również są zadowoleni z ich produktów.
Awatar użytkownika
kamila871
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2019, 12:13

Re: mulan.pl opinie

Post autor: kamila871 »

Myślę, że wielu rodziców potwierdzi moją opinię, że w sklepie mulan.pl można kupić wszystko dla dzieci. Mają ubrania, wózki, smoczki, butelki i wszystko, co niezbędne. Każdy rodzic powinien tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
klaudia622
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 19:49

Re: mulan.pl opinie

Post autor: klaudia622 »

Zamawiałam kiedyś rzeczy dla dziecka mojego brata na mulan.pl. Mam o nich dobrą opinię i myślę, że mogę polecić. Przesyłka przyszła szybko i nie było z nią żadnych problemów.
Awatar użytkownika
żaneta703
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2019, 18:44

Re: mulan.pl opinie

Post autor: żaneta703 »

Moja siostra zamawiała rzeczy swojemu dziecku na mulan.pl i ma o nich dobrą opinię. Kierując się jej zdaniem, myślę, że rodzice mogą sprawdzić ten sklep. Wiem, że wiele osób ich chwali.
Awatar użytkownika
iwona100
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2019, 18:46

Re: mulan.pl opinie

Post autor: iwona100 »

Myślę, że można zaufać wszystkim pozytywnym opiniom o mulan.pl. Mają bardzo dużą rzeszę zadowolonych klientów, którzy do nich później wracają. Ja osobiście bym ich sprawdziła.
Awatar użytkownika
piratka
Posty: 32
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:33

Re: mulan.pl opinie

Post autor: piratka »

Mi odpowiada bardziej x-lander, nie tylko ze względu na takie bajery jak diody w podnóżku poprawiające bezpieczeństwo ale ma duży kosz na zakupy i masę fajnych przydatnych kieszonek i dodatków

pokój z toaletką
Awatar użytkownika
jowitka
Posty: 6
Rejestracja: 01 cze 2020, 9:28

Re: mulan.pl opinie

Post autor: jowitka »

Jeśli chodzi konkretnie o ten sklep to jeszcze nie miałam okazji robić w nim zakupów, lecz wszystko jeszcze przede mną. Jak na razie to rozglądam się za jakimiś ubranka niemowlęce bo jednak w pierwszy dniach życia taki maluszek musi mieć wygodne i dobrej jakości ubranka. Dlatego też bardziej stawiam na ubranka polskiej produkcji. Także dalej szukam takich sklepów w internecie
ODPOWIEDZ