Alarm i monitoring

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Awatar użytkownika
Hilary82
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2021, 8:49

Alarm i monitoring

Post autor: Hilary82 »

Ktoś z Was w ostatnim czasie zdecydował się założyć na swojej posesji, w swoim prywatnym domu alarm i monitoring? Podpowiedzcie, z jaką firmą podpisaliście umowę? Jakie są mniej więcej koszty?
Awatar użytkownika
Asia
Posty: 95
Rejestracja: 26 wrz 2019, 11:41

Re: Alarm i monitoring

Post autor: Asia »

My kupiliśmy ostatnio do domu monitoring - sprawdzone kamery ze sklepu https://www.alfatronik.com.pl/ i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Jakość obrazu stoi na wysokim poziomie, a z podłączeniem wszystkiego nie było żadnych problemów. Również cena jest jak najbardziej na plus ;)
Barak

Re: Alarm i monitoring

Post autor: Barak »

Mając do czynienia z różnymi systemami monitoringu, zauważyłem, że kamery IP tubowe świetnie sprawdzają się w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Ze względu na ich kształt, można je łatwo zamontować w różnych lokalizacjach. Dla tych, którzy chcą poznać więcej na temat tych kamer, polecam https://infomech.pl/sklep/868-kamery-ip-tubowe i warto zwrócić uwagę na różne modele i funkcje, które oferują.
janecki741

Re: Alarm i monitoring

Post autor: janecki741 »

jak już jesteśmy na tym temacie, to ja też zdecydowałem się na monitoring a nawet cały system alarmowy i monitoringowy. Dla mnie to pewność, że rodzina jest bezpieczna. Na razie wszystko bez zarzutów i jestem zadowolony. A co z klimatyzacją u Was? Też macie, czy nie?
Sławomir

Re: Alarm i monitoring

Post autor: Sławomir »

W przypadku moich budynków korzystam z systemów alarmowych oraz monitoringu jakie w ofercie posiada sklep internetowy IVEL - https://ivel.pl/p18702,ds-kis101-p-wide ... ision.html . Według mnie oferuja bardzo wysoką jakość w rozsądnej cenie.
małysz

Re: Alarm i monitoring

Post autor: małysz »

Słuchajcie, koniecznie zajrzyjcie na stronę: https://elektronikadomowa.pl/blog/monta ... -sieciowy/ Jeżeli chcecie samodzielnie złożyć kabel sieciowy z wtykiem RJ45, to na tej stronie znajdziecie bardzo dokładną instrukcję krok po kroku! Wlaśnie takich informacji szukałem .
ODPOWIEDZ