filtr do wody w kranie

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Oleś22222

filtr do wody w kranie

Post autor: Oleś22222 »

Hej, używaliście kiedyś filtr do wody w kranie? Taki filtr nie zmiękcza wody, a do tego woda zostaje oczyszczona z szeregu zanieczyszczeń, ale wapń, magnez czy sód w niej pozostają. Stosujecie takie rozwiązanie?
Kaśka

Re: filtr do wody w kranie

Post autor: Kaśka »

Tak, lecz wolę bardziej profesjonalne rozwiązanie - filtr montowany pod zlewem :) Mam filtr przepływowy, składający się z 3 wkładów - mechaniczny, węglowy i membrana, która zatrzymuje bakterie i bardzo małe zanieczyszczenia, a jednocześnie pozostawia minerały w wodzie. Polecam, bo woda zdrowa, maksymalnie czysta, smaczna... ;) https://www.zestudni.pl/filtr-ecoperla-profine-pou-3/
Iśka

Re: filtr do wody w kranie

Post autor: Iśka »

Ja mam zwykły dzbanek filtrujący Provence z aquaphor. Doskonale oczyszcza wodę, nawet z najdrobniejszych zanieczyszczeń. Likwiduje nieprzyjemny zapach i smak. Sam dzbanek za to pojemny, solidny i łatwy w obsłudze. Na naszą 4 osobową rodzinę w zupełności wystarcza;)
Romuś

Re: filtr do wody w kranie

Post autor: Romuś »

No cóż, używałem dzbanka wiele lat i według mnie profesjonalny filtr pod zlewem to jest to. Dzbanki sie nie umywają, wydajność i powierzchnia filtracji jest duuużo mniejsza, poza tym wymiana wkładów co miesiąc jest według mnie uporczywa. Również polecam zamontować sobie filtr z 3 wkładami pod zlewem - https://www.filtry-do-wody.info/produkt ... erla-rosa/
ODPOWIEDZ