hale

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Robuś16

hale

Post autor: Robuś16 »

Witam, nie wiesz kto wykona dla Ciebie hale? Z tego co wdziałem to na stronie https://kobexstal.pl/pl/wykonawstwo/ znajdziesz producenta hal stalowych. Warto zapoznać się z jego ofertą, ponieważ mają spore doświadczenie. Znacie inną firmę, która wykonuje tego typu rzeczy?
Piotruś57

Re: hale

Post autor: Piotruś57 »

Witam, zastanawiasz się, która firma wynajmie hale namiotową? Z tego co widziałem to na stronie http://www.ekodynamic.com.pl/oferta/wyp ... -namiotow/ znajdziecie firmę, która oferuje takie usługi. Na ich stronie można znaleźć mnóstwo ciekawych ofert, dlatego też warto rzucić na nich okiem. Mieliście do czynienia z tą firmą?
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: hale

Post autor: Frania »

A może są tutaj jacyś właściciele firm, którzy poszukują hali magazynowej do wynajęcia wraz z obsługa logistyczną? Jeśli tak, to sądzę, że warto zajrzeć na stronę https://miejscapaletowe.pl/. Pomoże Wam ona na pewno w takich poszukiwaniach. Wystarczy tylko, że określicie, na jakim terenie takiego magazynu szukacie ;)
ODPOWIEDZ