Herbata dodająca energii

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Awatar użytkownika
Barbara70
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2020, 15:53

Herbata dodająca energii

Post autor: Barbara70 »

Jaką herbatę pijecie gdy potrzebujecie energii? Ja odkryłam taką: https://upcafe.pl/produkt/magiczne-mango-50-g/ Magiczne mango. Mango uwielbiam, to mój ulubiony owoc, nigdy nie mogę się oprzeć gdy już je kupię, od razu je zjadam, czasem nawet jeszcze mało dojrzałe :)
króliczek

Re: Herbata dodająca energii

Post autor: króliczek »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://www.miodowa-cafe.pl/
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Herbata dodająca energii

Post autor: Frania »

Mnie zawsze na nogi stawia yerba mate z samego rana :) Dzięki niej praktycznie udało mi się zrezygnować z kawy ;) A czy Wy wiecie, jak parzyć yerba mate? Zostało to dokładnie opisane na stronie internetowej https://medicot.pl/jak-parzyc-yerbe-taj ... erba-mate/. Jak widać warto mieć do tego specjalne akcesoria, warto również zwrócić uwagę na odpowiednią temperaturę wody :) A może są tutaj jeszcze poza mną jacyś wielbiciele yerby?
ODPOWIEDZ