konstrukcje stalowe

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Przemysław52

konstrukcje stalowe

Post autor: Przemysław52 »

Witam, nie wiesz kto wykona dla Ciebie hale? Z tego co wdziałem to na stronie https://kobexstal.pl/pl/wykonawstwo/ znajdziesz producenta hal stalowych. Warto zapoznać się z jego ofertą, ponieważ mają spore doświadczenie. Znacie inną firmę, która wykonuje tego typu rzeczy?
JurekJańczak

Re: konstrukcje stalowe

Post autor: JurekJańczak »

Na pewno przy tego typu budowach przydają się takie maszyny jak ta https://www.bi-top.pl/maszyny-do-obrobk ... dziowa-cnc potocznie zwane krawedziarką, pozwala na szybkie wyginanie stalowych elementów np blachy. Polecam wszystkim bo znacznie przyspiesza pracę.
gośka

Re: konstrukcje stalowe

Post autor: gośka »

Niedawno właśnie rozglądałem się za jakąś porządną hurtownią, które oferuje rury stalowe . Na szczęście trafiłem na najlepszego producenta i powiem wam, że wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Ich wyroby są jednak najlepszej jakości i co ważne ceny nie należą do wysokich
Emil

Re: konstrukcje stalowe

Post autor: Emil »

A jeśli szukacie elementów, które pozwolą wam połączyć ze sobą rury różnego typu, w tym także te, które znajdują się w układzie wydechowym samochodu, to musicie koniecznie poznać ofertę https://obejmy-mocowania.pl/. Z całą pewnością znajdziecie tu wszystko czego aktualnie poszukujecie, bo oferta jest naprawdę szeroka. Super sprawa, że wszystko czego potrzebuję można kupić w jednym miejscu.
wikii

Re: konstrukcje stalowe

Post autor: wikii »

Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by skorzystać z takiego rozwiązania jak cięcie laserowe blachy . Właśnie bardzo dużo osób zachwalało sobie ofertę tej firmy, więc może jednak to będzie dla mnie korzystny wybór.
Bartek02

Re: konstrukcje stalowe

Post autor: Bartek02 »

Cześć! Czy ktoś próbował wykorzystać frezowanie CNC do produkcji konstrukcji stalowych dla lamele-paneli ściennej https://wado.net.pl/frezowanie-cnc/lame ... e-scienne/ ? Chciałbym usłyszeć wasze doświadczenia i opinie na temat efektywności i precyzji tej technologii w obróbce stali w kontekście produkcji elementów wykończeniowych.
ODPOWIEDZ