kulki smakowe do papierosów

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Tomuś922233

kulki smakowe do papierosów

Post autor: Tomuś922233 »

Hej, lubicie papierosy miętowe? Na stronie https://www.clickball.pl/ znajdziecie kulki smakowe, które nadają papierosowi smak mięty. Do wyboru jest 11 smaków, więc na pewno każdy znajdzie ulubiony smak. Słyszeliście wcześniej o takim rozwiązaniu?
sąsiadka2

Re: kulki smakowe do papierosów

Post autor: sąsiadka2 »

Przez parę dobrych lat paliłam papierosy- właśnie miętowe, bo miałam wrażenie orzeźwienia i złudne poczucie świeżości w ustach. Tymczasem smakowe fajki szkodzą tak samo jak każde inne, tak samo obciążają płuca i przebarwiają zęby. Wiedząc o tym i tak przez długi czas nie byłam w stanie zerwać z nałogiem. Udało mi się dopiero wtedy, gdy zaszłam w ciążę, bo zależało mi wówczas przede wszystkim na tym aby urodzić zdrowe dziecko. Papierosy dla rozwijającego się płodu mogą wyrządzić ogrom szkód, jeśli nie wierzycie, poczytajcie, np. tutaj: https://recigar.pl/ciaza-polog-i-okres- ... nas-palic/ . Paląc podczas stanu odmiennego czy też karmienia podtruwamy nie tylko siebie ale i maluszka, także papierosy przestają być kwestą wyłącznie naszego wyboru.
aśkaa

Re: kulki smakowe do papierosów

Post autor: aśkaa »

Według mnie bardzo dobrym wyborem jest także tytoń premium, który można kupić w https://tytonpapierosowy.pl/kategoria-produktu/premium/ . Rzeczywiście nie różni się on praktycznie niczym od tego tytoniu ze sklepu, do tego jest on bardzo wydajny
ODPOWIEDZ