nauka języka

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Grześ44

nauka języka

Post autor: Grześ44 »

Witam, jest na forum ktoś kto interesuje się językami obcymi? Słyszałem, że nauka angielskiego nie jest wcale taka łatwa jak mogłoby się wydawać. Warto wybrać się do jakiejś szkoły językowej aby nauka poszła znaczenie szybciej. Np. na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajduje sie szkoła językowa, która oferuje naukę języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Co sądzicie o korzystaniu z takich szkół?
Świruska

Re: nauka języka

Post autor: Świruska »

A ja trochę z innej strony. Mam w najbliższym czasie kilka rozmów o pracę, właśnie po angielsku. Trochę się stresuję i szukam czegoś co pomoże okielznać problem. Trafiłam na coś takiego: https://suplementi.pl/zdrowie/restilen- ... -na-stres/ Może ktoś z Was miał problem ze stresem i moze doradzić, czy warto z niego skorzystać?
Lizard

Re: nauka języka

Post autor: Lizard »

Faktycznie czasami chociaż mamy bardzo wielkie chęci to niestety ale nauka języka obcego wcale nie idzie nam tak jakbyśmy to sobie założyli. Myślę, że właśnie dość ważną sprawą jest to, aby wybrać właściwą szkolę językową. Ja od jakiegoś już czasu uczęszczam na kurs języka angielskiego w Warszawie w https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ i muszę przyznać, że wiem już, iż wybrałem właściwie. Na ten moment jestem na etapie początkującym, ale mam wielkie ambicje.
tośka

Re: nauka języka

Post autor: tośka »

Co do nauki języka angielskiego to widziałam, że bardzo dobrą ofertę posiada https://englishbestway.pl/ . Faktycznie można tutaj zdobyć naprawdę wielką wiedzę, więc myślę, że będziecie zadowoleni z wyboru
Ważka

Re: nauka języka

Post autor: Ważka »

TOEFL to jeden z najbardziej znanych certyfikatów języka angielskiego, szczególnie wymagany przez uczelnie w Stanach Zjednoczonych. Testuje umiejętności językowe w kontekście akademickim. Szczegóły dotyczące TOEFL znajdziesz na https://www.extra-plonsk.pl/rodzaje-cer ... sze-z-nich gdyż jest on niezbędny dla osób planujących studia lub pracę w USA.
Zworek

Re: nauka języka

Post autor: Zworek »

Obecnie technologia staje się coraz bardziej nieodzowny składnikiem naszego życia, w tym też procesu nauczania oraz uczenia się. Monitory interaktywne to jedno z najnowocześniejszych narzędzi, które mogą w znacznym stopniu zwiększyć interaktywność lekcji jak i również zaangażowanie uczniów. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat należy wejść na stronę: http://interaktywne.net/monitory-interaktywne , gdzie można zapoznać zalety stosowania tego rodzaju sprzętu a także uzyskać cenne wskazówki, które mogą być użyteczne w czasie nabycia monitora. Prócz tego znajduje się tam również szczegółowa oferta monitorów interaktywnych dla szkół oraz przedszkoli.
ODPOWIEDZ