nowe mieszkania

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Adamuś213144

nowe mieszkania

Post autor: Adamuś213144 »

Witam, rozglądasz się za mieszkaniem? Jeśli zamierzacie kupić mieszkanie ale nie wiecie od którego dewelopera warto kupić to rzućcie okiem na strone https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... ce-krakow/ Znajdziecie sporo ofert mieszkaniowych od dewelopera. Co sądzisz o tym deweloperze?
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 74
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:11

Re: nowe mieszkania

Post autor: kaktusowa »

Ja już zainwestowałam w apartamenty inwestycyjne na osiedlu Krakowska 37 we Wrocławiu, warto było, tym bardziej że to są już gotowe i wykończone pod klucz lokale, można je od ręki odbierać i zarabiać praktycznie od dziś, co też jest sporym atutem. Ja mieszkam w mieszkaniu po rodzicach i na razie nie myślę o przeprowadzce
Ulung

Re: nowe mieszkania

Post autor: Ulung »

Deweloper zaprezentował swoje najnowsze inwestycje mieszkaniowe, które kuszą przestronnością i nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Szczegóły dotyczące projektu są dostępne na stronie https://atal.pl/blog/ gdzie można zapoznać się z dokładnymi planami oraz wizualizacjami. Każde z mieszkań zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i funkcjonalności.
Leżak

Re: nowe mieszkania

Post autor: Leżak »

Wybór między rynkiem pierwotnym a wtórnym jest kluczowym rozważaniem dla osób planujących zakup mieszkania. Na rynku pierwotnym kupujący otrzymują nowe, często dostosowane do indywidualnych potrzeb nieruchomości, co przyciąga wielu zainteresowanych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule dostępnym pod adresem https://www.krn.pl/artykul/rynek-pierwo ... kania,4293 lecz jednakże, mieszkania z rynku wtórnego często znajdują się w bardziej ukształtowanych dzielnicach z rozwiniętą infrastrukturą.
ODPOWIEDZ