rozwój dziecka

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Grześ79

rozwój dziecka

Post autor: Grześ79 »

Witam, orientujecie się może w takich tematach jak rozwój dziecka? Słyszałem sporo informacji na temat tego jak dziecko się rozwija, ale nie wiem, które informacje są prawdziwe. Może ktoś z Was wie jak wygląda rozwój dziecka od pierwszego miesiąca życia i powie mi na co zwracać szczególną uwagę? Nie znam się na tym za bardzo, a chciałbym poczytać na tego typu informacje. Możecie mi coś powiedzieć w tej kwestii? Znacie się na takiej tematyce w ogóle?
Marylka

Re: rozwój dziecka

Post autor: Marylka »

Faktycznie sam rozwój dziecka jest niezwykle istotny i ja również jestem zdania, że warto jest w ogóle wiedzieć co robić w sytuacjach awaryjnych jak np. kolka u niemowlaka. Muszę przyznać, że ja przede wszystkim staram się o tym wszystkim czytać. Bardzo ciekawie na stronie https://zyciekobiety.pl/dziecko,ac151/k ... okres,8707 właśnie opisano w jaki sposób można ten ciężki okres przetrwać i w jaki sposób do tego podejść.
julkaa

Re: rozwój dziecka

Post autor: julkaa »

Sama rozważam zakup kołyski dostępnej na stronie https://www.memola.eu/ . W mojej ocenie, wydają się one być solidnie wykonane, a co równie istotne, oferta obejmuje szeroki wybór modeli.

jasność umysłu
ODPOWIEDZ