sklep militarny

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jak mieć siłę i energię na każdy dzień? Wszystko o zdrowej diecie, ćwiczeniach i dbaniu o równowagę i spokój duchowy.
Ditrich7277

sklep militarny

Post autor: Ditrich7277 »

Witam, mamy na forum fanów strzelectwa? Zastanawiacie z którego sklepu możecie kupić celownik holograficzny? Na stronie https://racegun.pl/pl/p/Celownik-hologr ... CH-552/661 znajdzeicie bardzo dobrej jakości celownik, który warto kupić. A może znacie inne sklepy z takim sprzętem?
Sulisław2673

Re: sklep militarny

Post autor: Sulisław2673 »

Jeśli chodzi o sklep z militariami to wydaje mi się, że warto wejść np. na https://racegun.pl/pl/producer/Vortex-Optics/58 Jak sami możecie zobaczyć mają bardzo duży wybór akcesoriów, dlatego też warto rzucić na to okiem. W sklepach stacjonarnych tak dużego wyboru akcesoriów nie ma.
Heniuś83

Re: sklep militarny

Post autor: Heniuś83 »

Bardzo dużo osób nie wie skąd kupić broń. Według mnie warto rzucić okiem na sklep https://racegun.pl/pl/c/Bron/13 Mają bardzo duży wybór broni sportowej i nie tylko. Na pewno każdy znajdzie interesującą go broń, która będzie naprawdę bardzo dobrej jakości.
Piotruś89

Re: sklep militarny

Post autor: Piotruś89 »

W internecie znaleźć można bardzo dużo sklepów militarnych. Np. na stronie https://armytec.pl/product-pol-3426-Zes ... ibrow.html znajdziecie sklep, z którego można kupić zestaw wycior elastyczny.
ODPOWIEDZ