Błonnik zamiast suplementów?

Miejsce na informacje o polecanych suplach, uzupełnieniu diety i sposobach na dobre zdrowie.
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Błonnik zamiast suplementów?

Post autor: zamka »

Jest sens, aby zrezygnować z suplementów na rzecz błonnika? Jak uważacie?

jysk praca opinie
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Błonnik zamiast suplementów?

Post autor: dina »

Myślę, że to dobry pomysł. Ogólnie, to dieta ma ogromny wpływ na nasz organizm, a odpowiednio dobrana pomaga walczyć z różnymi chorobami i dolegliwościami.
Awatar użytkownika
zamka
Posty: 122
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Błonnik zamiast suplementów?

Post autor: zamka »

A co wiesz na temat błonnika? Jak on wpływa na funkcjonowanie organizmu?
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Błonnik zamiast suplementów?

Post autor: dina »

Wiele osób ceni sobie właściwości błonnika. Między innymi, jest błonnik na odchudzanie ale też na działanie przeciwnowotworowe czy obniżenie cholesterolu. Dlatego też, warto wprowadzić ten składnik do codziennej diety.
Awatar użytkownika
viviana
Posty: 113
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:56

Re: Błonnik zamiast suplementów?

Post autor: viviana »

Według mnie najlepiej zastosować dietę pudełkową, a nie kombinować z najróżniejszymi składnikami etc. Jak chcecie zadbać o siebie we właściwy sposób, to dieta pudełkowa tutaj może się okazać strzałem w dziesiątkę. Ja nawet znalazłam ostatnio odpowiedni wariant dla siebie - https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/hashimoto . Czyli dietę zaproponowaną dla osób mających niedoczynność tarczycy.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Błonnik zamiast suplementów?

Post autor: Frania »

Sporo błonnika znajdziecie również w suszonych owocach, na przykład śliwkach lub morelach. Ja takie owoce zamawiam sobie zawsze w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/86-owoce-suszone, gdzie są stosunkowo tanie, a nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich jakości :) Polecam ;)
Weśka33

Re: Błonnik zamiast suplementów?

Post autor: Weśka33 »

W moim przypadku natomiast świetnie sprawdza się Catering Warszawa od Mój Catering. Dostarczają jedzenie pod drzwi i zawsze na czas więc od rana mam smakowite jedzonko. W mojej opinii super opcja dla osób, które nie mają czasu lub nie lubią gotować. Sama korzystam z oferty już pół roku i jestem zachwycona. nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do starych nawyków, bo wiem że mogę jeść świeżo, różnorodnie i też za rozsądne pieniądze.
ODPOWIEDZ