beautysecret.pl - opinie

Gdzie wybrać się na mikrodermabrazję, jakiego specjalistę wybrać do pierwszych przygód z kwasami, gdzie wykonać lifting? Podpowiadamy, polecamy, dyskutujemy.
Kajkoś

beautysecret.pl - opinie

Post autor: Kajkoś »

Szukam opinii na temat salonu piękności Beauty Secret z Warszawy. Szukając dobrego salonu trafiłam na ich stronę beautysecret.pl i bardzo odpowiada mi ich oferta oraz ceny. Dajcie znać.
Dżerba

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: Dżerba »

Wiesz co, z czystym sumieniem mogę polecić Ci ten salon piękności. Sama chodzę do nich regularnie, jakiś czas temu zdecydowałam się zrobić nawet makijaż permanentny najpierw postawiłam na kreski oraz brwi, czyli makijaż oka, ale byłam tak zadowolona z efektu, że za jakiś czas wróciłam również na makijaż permanentny ust. Wyszło rewelacyjnie :)
Ałsia

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: Ałsia »

Byłam już u nich kilkanaście razy, na przeróżnych zabiegach i na pewno chętnie wrócę ponownie. Ale to, z czego słyną na pewno to pielęgnacja dłoni i stóp na najwyższym poziomie oraz masaże, które naprawdę uwielbiam. Ja jestem bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem mogę ich polecić.
Łago

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: Łago »

Zastanawiałam się jaki prezent kupić mojej przyjaciółce z okazji jej wieczoru panieńskiego i stwierdziłam, że właśnie VOUCHER do salonu piękności będzie najlepszym rozwiązaniem. Spędzi miło czas i zrelaksuje się przed weselem (w sierpniu). Salon Beauty Secret znam i mam o nich bardzo dobrą opinię, dlatego postawiłam na masaż relaksacyjny właśnie u nich.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: mila8788 »

W temacie kosmetyków to ja mogę wam tutaj https://vipera.warszawa.pl/ polecić cienie do powiek od znanego producenta kosmetyków. Mam je od niedawna ale nie miałam lepszych jak do tej pory, postanowiłam je przetestować bo słyszałam dobre opinie i było warto.
Fiża

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: Fiża »

Bardzo polecam usługi salonu Beauty Secret, ja jestem ich stałą klientką i na pewno będę polecać dalej. Ostatnio zdecydowałam się również na makijaż permanentny brwi i ust. I muszę powiedzieć, że to jest naprawdę super sprawa, wygląda naturalnie, a ja rano wstaję właściwie w pełnym makijażu ;)
Włoda

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: Włoda »

Kajkoś pisze: ↑16 sty 2021, 17:16 Szukam opinii na temat salonu piękności Beauty Secret z Warszawy.
Bardzo dobry salon piękności. Mają bogatą ofertę, ale nawet nie to jest najważniejsze, jakość oferowanych przez nich usług jest na najwyższym poziomie. Mają w ofercie nawet masaż leczniczy, miałam okazję korzystać. Polecam.
Łowa

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: Łowa »

Od jakiegoś czasu Beauty Secret to jest mój ulubiony salon piękności. Mają bogatą ofertę zabiegową, zarówno kosmetyczną, jak i fryzjerską - na najwyższym poziomie. Uważam, że mają też przystępne ceny. Wielkim plusem jest to, że na miejscu można kupić u nich profesjonalne kosmetyki i z tej możliwości też czasem korzystam.
wybuś

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: wybuś »

Łowa pisze: ↑27 lip 2021, 20:10 Od jakiegoś czasu Beauty Secret to jest mój ulubiony salon piękności. Mają bogatą ofertę zabiegową, zarówno kosmetyczną, jak i fryzjerską - na najwyższym poziomie. Uważam, że mają też przystępne ceny. Wielkim plusem jest to, że na miejscu można kupić u nich profesjonalne kosmetyki i z tej możliwości też czasem korzystam.
Niestety, ale nie jestem w stanie wam powiedzieć, co to za miejsce. Wiem za to, że taki kolagen w tabletkach https://www.kolagen.pl/i100,kolagen-tabletki.html to fajna sprawa dla zdrowia.
Paśka

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: Paśka »

Chodzę do BeautySecret regularnie, głównie na zabiegi manicure i pedicure bo wiadomo, że takie zabiegi trzeba często powtarzać. Ale z czystym sumieniem mogę polecić również masaże i kosmetykę twarzy, przyjemna atmosfera, zabiegi bardzo profesjonalne. Lubię tam bywać :)
Łapa

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: Łapa »

Polecam. Panuje tutaj naprawdę fajna, miła, taka przyjacielska atmosfera. A dla mnie to również ważne, tak samo jak umiejętności kosmetyczki. W Beauty Secret uwielbiam spędzać czas. Zrobiłam sobie u nich makijaż permanentny wyszło tak jak chciałam, naturalnie i pieknie.
Danika

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: Danika »

Kajkoś pisze: ↑16 sty 2021, 17:16 Szukam opinii na temat salonu piękności Beauty Secret z Warszawy.
Świetny jest ten salon i będę polecać każdemu. Ja ostatnio żyję na wysokich obrotach i dlatego głównie chodzę do nich na profesjonalnemasaże relaksacyjne, rewelacyjnie się po nich czuję.
Awatar użytkownika
Sława
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2021, 15:58

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: Sława »

Ja korzystałam wielokrotnie i jeszcze na pewno nie raz zamierzam skorzystać z ich usług. Uważam, że zabiegi odmładzające w Warszawie u nich są na bardzo dobrym poziomie. Mają bogatą ofertę zabiegową, przystępne ceny. Zresztą, panuje u nich tak dobra atmosfera, że wraca się do nich naprawdę chętnie i z wielką przyjemnością.
Awatar użytkownika
urszula_85
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2021, 21:20

Re: beautysecret.pl - opinie

Post autor: urszula_85 »

Jestem stałą klientką tego salonu piękności i uważam, że na mapie całej Warszawy, jest to jedno z najlepszych tego typu miejsc. Czuję, że u nich jestem pod dobrą, pielęgnacyjną opieką. Jeśli planujecie makijaż permanentny w Warszawie, to naprawdę polecam. Ja się zdecydowałam i efekt jest świetny, bardzo naturalny.
ODPOWIEDZ