Przeszczep włosów - od czego zacząć?

Gdzie wybrać się na mikrodermabrazję, jakiego specjalistę wybrać do pierwszych przygód z kwasami, gdzie wykonać lifting? Podpowiadamy, polecamy, dyskutujemy.
Miruś1990

Przeszczep włosów - od czego zacząć?

Post autor: Miruś1990 »

Przeszczep włosów - od czego zacząć?
Czytam sobie artykuły w necie o przeszczepach, sprawdzam cenniki takich zabiegów np. tu
https://drturowski.pl/pl/przeszczep-wlosow-cennik/ no i ogólnie staram się nabyć możliwie dużo wiedzy, żeby podjąć decyzję i coś zrobić z tym, co mimo jeszcze dość młodego wieku mam na głowie.
Jak wy podjęliście taka decyzję?
Co was popchnęło do działania, zamiast tylko czytania?
Jaś67

Re: Przeszczep włosów - od czego zacząć?

Post autor: Jaś67 »

Według mnie należy zacząć od wyboru kliniki, która wykona dla nas zabieg, a następnie należy wybrać metodę przeszczepu. Na stronie https://www.san-medical.pl/oferta/przes ... etoda-fue/ znajdziecie klinikę, która wykonuje takie zabiegi od lat, dlatego też jest doświadczona i można jej zaufać.
Gość

Re: Przeszczep włosów - od czego zacząć?

Post autor: Gość »

Jakie miejsce obecnie mozecie polecic na przeszczep wlosow? Moj partner ma mega kompleksy z tego powodu i chcialam mu zaproponowac takie rozwiazanie, ale totalnie sie nie orientuje
patrycjusz

Re: Przeszczep włosów - od czego zacząć?

Post autor: patrycjusz »

Słyszałem wiele dobrego o klinice Novoderm w Łodzi. Wykorzystują nowoczesne technologie, a personel jest bardzo profesjonalny. Mój kolega był tam na przeszczepie włosów i efekty są naprawdę imponujące. Doczytaj sobie na https://novoderm.pl/przeszczep-wlosow/
ODPOWIEDZ