Wszycie esperalu

Gdzie wybrać się na mikrodermabrazję, jakiego specjalistę wybrać do pierwszych przygód z kwasami, gdzie wykonać lifting? Podpowiadamy, polecamy, dyskutujemy.
Gruśka

Wszycie esperalu

Post autor: Gruśka »

Czy ta metoda leczenia alkoholizmu jest skuteczna? Bo często o niej słyszę i nie wiem czy warto skorzystać, bo potrzebuje pomocy.
Pałuch

Re: Wszycie esperalu

Post autor: Pałuch »

Tutaj jest bardzo dużo informacji o leku esperal oraz jego działaniu: https://nasz-gabinet.pl/tabletki-antyal ... lkoholowe/
Ze swojej strony powiem tak: wszywka alkoholowa pomaga, ale najlepiej ją stosować z terapią. Na mnie to podziałało, ale wiadomo, że każdy ma inaczej. Polecam skonsultować się z lekarzem i przede wszystkim sprawdzić czy nie ma Pan/i przeciwskazań do zaszycia się. No i warto próbować każdej metody, bo alkoholizm to bardzo skomplikowana choroba. Powodzenia!
Michał

Re: Wszycie esperalu

Post autor: Michał »

Gruśka pisze: ↑23 paź 2020, 15:02 Czy ta metoda leczenia alkoholizmu jest skuteczna? Bo często o niej słyszę i nie wiem czy warto skorzystać, bo potrzebuje pomocy.
Jak najbardziej skuteczna, w Warszawie zaszyciami alkoholowymi zajmuje się Medyczny Detox, jak mieszkasz w okolicy to polecam się do nich udać.
Hubert

Re: Wszycie esperalu

Post autor: Hubert »

Uważam, że wszywka alkoholowa, to metoda warta rozważenia. Nawet niedawno czytałam na https://esperalbydgoszcz.pl/esperal-wlo ... nowroclaw/ bardzo ciekawy artykuł dotyczący zaszycia. Wszywka alkoholowa sprawia, że osoba uzależniona po spożyciu nawet niewielkiej ilości alkoholu odczuwa znacznie mocniej jego działanie. To bardzo dobry sposób na zmniejszenie zainteresowania alkoholem u osoby, która spożywała go w znacznych ilościach. Warto pamiętać, że występują przypadki, w których Esperal jest niewskazany. Nie można stosować go np. u osób, które mają problem z sercem, posiadają np. rozrusznik, bądź przeszły zawał.
Gość

Re: Wszycie esperalu

Post autor: Gość »

Wszycie Esperalu, czyli implantacja leku w postaci małego implantu podskórnego, jest metodą leczenia uzależnienia od alkoholu, jednakże podobnie jak każda procedura medyczna, wszycie Esperalu niesie pewne potencjalne niebezpieczeństwa i skutki uboczne. Zdecydowanie bardzie skuteczną metodą jest psychologiczna terapia uzależnień.
ODPOWIEDZ